předchozí fotografie
následující fotografie
zavřít okno
Roman Němec Roman Němec - filmo/videografie

Live in Ibiza

Rok vzniku:

2002


Surovina/Médium:

DV


Stopáž:

00:28:13


Žánr:

cestopisRežie:

Roman Němec


Scénář:

Roman Němec


Kamera:

Roman Němec


Střih:

Roman Němec

Zkrácená verze (11 min.) filmu:

Pro přehrání videa zadej heslo best-times

Podobný film: Obrázky z Mykonosu


Ibizu jsem poprvé navštívil v roce 2001 a muselo se mi tam hodně líbit, protože jsem se pak ještě třikrát vrátil (léta nevybouřená :-). Jezdili jsme každý rok ve stejnou dobu do stejného hotelu. Vytvořila se tam zajímavá partička – lidi od nás, z Německa, Anglie… Pokaždé jsme skočili 20. června na letadlo a věděli jsme, že se zase potkáme v obdobné sestavě. Jako když jezdíte na chatu do osady. Samozřejmě už jsme se osobně znali i s majiteli hotelu (dva prima chlapíci původně z Německa), byli jsme tu přece štamgasti.

Někomu to může připadat nudný, nuda to ale rozhodně nebyla. Pobyt na Ibize byl vždycky jeden velký mejdan. Snídaně se v hotelu Marigna podávaly až do 13. hodiny. Takže do poledne se spalo, pak jsme zašli na snídani a vypravili se na naši oblíbenou pláž. Cesta vedla borovým lesem, kde cvrkaly cikády (nebo možná jiný hmyz) a krásně to vonělo. Na pláži bylo o zábavu postaráno (viz ukázka Chiringay beach Salinas). Vraceli jsme se kolem páté, osprchovali se a vypravili do města. Kolem půlnoci, po druhé večeři, jsme zapadli do nějakého klubu, kde jsme vydrželi zpravidla do rána. Říkali jsme tomu časový posun.

Dokument Live in Ibiza jsem natočil při druhé návštěvě, v roce 2002. Měl jsem půjčenou malou kamerku, takže jsem ji propašoval i do legendárního klubu Privilege.

Live in Ibiza
Live in Ibiza
Live in Ibiza
Live in Ibiza
Live in Ibiza
Live in Ibiza
Live in Ibiza

Komentáře

Přidat komentář Přidat komentář

Přidat komentář

Všechny položky jsou povinné.
Nick:
E-mail:

Komentář:

Tento film zatím nikdo nekomentoval. Buď první.

« zpět
© 2009-2017 Roman Němec
Navštivte také: Připravovaný film O otci | IDEAS DESIGN | ČSFD | TIMELAPSE.ORG | VÝPRAVY S CESTOVATELI | I AM KRYŠPÍN | LEONA HRNKOVÁ | DOC. JUDR. MILAN KINDL, CSC. | ATELIÉR POBŘÍSLO